مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همایش «دهه کرامت و بصیرت افزایی» خانواده‌های طلاب در تبریز برگزار شد

   کد: 25506
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   تبریز/ همایش «دهه کرامت و بصیرت افزایی» خانواده‌های طلاب و روحانیون استان آذربایجان شرقی با حضور بیش از 750 نفر در تبریز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، همایش دهه کرامت و بصیرت افزایی با شرکت بیش از 750 نفر از خانواده‌های طلاب و روحانیون برگزار شد.
   این همایش در ابتدا، با پیاده‌روی همگانی از روستای کججان تا آستان امامزاده سید محمد کججانی علیه‌السلام آغاز شد و بیش از 400 نفر از شرکت‌کنندگان در همایش، مسیر پیش بینی شده را با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی طی کردند.
   برگزاری کارگاه مشاوره خانواده با موضوع نحوه تعامل اعضای خانواده با سخنرانی حجت الاسلام قدوسی از کارشناسان مشاوره خانواده استان از جمله برنامه‌های این همایش بود.
   همچنین با توجه به تقارن انتخابات ریاست جمهوری با دهه کرامت، کارگاهی با عنوان «تبیین مسائل مهم انتخابات و معیارهای انتخاب اصلح» با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی مصباح یزدی برگزار شد.
   در ادامه همایش، فرزندان طلاب رأی اولی در مسابقه فرهنگی معیارهای انتخاب از منظر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) شرکت کردند و به قید قرعه به 5 نفر از شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا شد.
   همچنین، به منظور ترویج معارف دینی از همسران طلابی که حافظ کل قرآن بودند تجلیل به عمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.