مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات تسهیلات پروژه 70 واحدی دلگان بررسی شد

   کد: 25519
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   زاهدان/ جلسه بررسی مشکلات تسهیلات پروژه 70 واحدی دلگان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجج اسلام جعفریانی معاون مسکن مرکز خدمات، مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان و رفیعی مشاور رئیس مرکز خدمات در امور مسکن به منظور بررسی مشکلات تسهیلات پروژه 70 واحدی دلگان با آقای خسروی معاون اعتبارات بانک مسکن استان دیدار و گفت و گو کردند.
   در ابتدای جلسه، مدیرکل مرکز خدمات استان با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت تحویل پروژه 70 واحدی دلگان به اعضا، همکاری بیشتر بانک مسکن با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در جهت افزایش سقف تسهیلات در جهت تکمیل این پروژه را خواستار شد.
   در ادامه، معاون اعتبارات بانک مسکن استان ضمن ارائه گزارشی از تسهیلات پروژه اعلام کرد که در ادامه این طرح، بانک مسکن آمادگی لازم جهت همکاری و افزایش سقف تسهیلات را دارد.
   گفتنی است، در این جلسه با توجه به مصوبه افزایش وام از 20 میلیون به 50 میلیون مقرر گردید که مراحل تضمین به صورت سفته زنجیره‌ای صورت پذیرد تا طلاب سریعاً برای انجام مراحل افزایش و فروش تقسیطی اقدام نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.