مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست اعضای پروژه 30 واحدی مسکن زاهدان

   کد: 25522
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
   زاهدان/ جلسه بررسی مشکلات پروژه مسکن زاهدان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مشاور رئیس مرکز در امور مسکن و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و اعضای این پروژه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، جلسه بررسی مشکلات پروژه مسکن زاهدان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مشاور رئیس مرکز در امور مسکن و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با اعضای این پروژه برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن خوش آمدگویی به میهمانان ستادی و تشکر از حضور اعضای مسکن گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط مرکز استان و ستاد به اعضای پروژه ارائه نمود.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین جعفریانی ضمن بیان مشکلات پیش رو و اقدامات صورت گرفته در خصوص رفع موانع و از سرگیری عملیات ساخت وساز توسط مرکز خدمات گفت: پروژه 30 واحدی زاهدان جزء پروژه‌های مسکن مهر است که طی قرارداد سه‌جانبه، تعداد 30 واحد آن به طلاب تعلق گرفته است ولی متأسفانه با فوت پیمانکار مشکلات عدیده‌ای در این خصوص ایجاد شد.
   وی افزود: این مشکلات به تازگی رفع شده است و جهت تکمیل و ادامه عملیات نیازمند همکاری و همراهی اعضای محترم هستیم.
   در پایان به سؤالات و مشکلات مطرح شده از سوی اعضای این پروژه پاسخ داده شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.