مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به همت مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی صورت گرفت

   اجرای 3500 نفر ساعت برنامه روشنگری و بصیرت افزایی با موضوع انتخابات

   کد: 25524
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   تبریز/ معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات آذربایجان شرقی گفت: مرکز خدمات استان با برگزاری بیش از 3 هزار و 500 نفر ساعت برنامه نفر در قالب حضوری و آنلاین، برنامه‌های روشنگری و بصیرت افزایی خود را اجرا کرده است.

   حجت الاسلام عابدی در گفت و گو با روابط عمومی مرکز خدمات با اشاره به برنامه‌های مرکز خدمات برای تبلیغ حداکثری به منظور جلب مشارکت عمومی در انتخابات گفت: مرکز خدمات استان با برگزاری بیش از 3 هزار و 500 نفر ساعت برنامه در قالب‌های حضوری و آنلاین، برنامه‌های روشنگری و بصیرت افزایی خود را اجرا کرده است.
   وی ادامه داد: همایش «تواصی به حق» با شرکت بیش از 750 نفر از خانواده‌های طلاب و روحانیون، همایش روشنگری ویژه اساتید، روحانیون و طلاب حوزه‌های علمیه استان به صورت حضوری و آنلاین، سلسله وبینارهای موضوعی همچون معیارهای انتخاب اصلح، راه‌های جلب مشارکت حداکثری و جریان شناسی انتخابات در رسانه‌های معاند از جمله برنامه‌های آموزشی این مرکز برای جامعه هدف به شمار می‌رود.
   معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات آذربایجان شرقی گفت: مرکز خدمات استان با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی رسانه‌ای طلاب در طول ایام انتخاباتی، موفق به نشر بیش از 2 هزار پست در قالب بیش از 500 کلیپ و 1500 عکس نوشته، پادکست و ... در شبکه‌های اجتماعی شده است که شاخصه تمامی آنها ترویج و تبلیغ مشارکت حداکثری و ضرورت حضور در پای صندوق‌های رأی بوده است.
   حجت الاسلام عابدی ادامه داد: از ویژه‌برنامه‌های این مرکز برگزاری جشن تکلیف سیاسی با عنوان رأی اولی‌ها بوده است که ضمن اجرای برنامه‌های بصیرت افزایی و بیان معیارهای انتخاب، جشن تکلیف سیاسی نیز برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.