مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان

   کد: 25529
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
   زاهدان/ نشست بررسی مشکلات مسکن طلاب استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون مسکن و مشاور رئیس مرکز خدمات کشور و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، نشست بررسی مشکلات مسکن طلاب استان با حضور حجج اسلام جعفریانی معاون مسکن و رفیعی مشاور رئیس مرکز خدمات کشور و مهدی نژاد مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مهندس منبتی مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان با قدردانی از همکاری بنیاد مسکن با این مرکز در سال‌های اخیر، ابراز امیدواری کرد با توجه به شرایط استان سیستان و بلوچستان و گستردگی مناطق محروم در این استان، همکاری دو مجموعه به‌طور مستمر ادامه داشته باشد و در پروژه‌ها و طرح‌های جدید همکاری بیشتری صورت پذیرد.
   در این جلسه، ضمن بررسی نواقص پروژه مسکن طلاب دلگان، مقرر گردید نمایندگانی از دو مجموعه ضمن بازدید میدانی از این پروژه، در خصوص رفع نواقص اقدامات لازم را انجام بدهند.
   در پایان مقرر شد در طرح جدید ساخت مسکن برای طلاب از حداکثر ظرفیت موجود بنیاد مسکن استفاده بشود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.