مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دوره آموزش مجازی «راهکارهای ایجاد نشاط و سرزندگی در خانواده» در تبریز برگزار شد

   کد: 25533
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
   تبریز/ دوره آموزشی مجازی «راهکارهای ایجاد نشاط و سرزندگی در خانواده» به منظور کاهش آسیب های دوران کرونا و آشنایی خانواده ها با راهکار های ایجاد نشاط و سرزندگی در خانه با تدریس حجت الاسلام والمسلیمن محمودی در 17 جلسه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علیمه استان آذربایجان شرقی، دوره آموزشی مجازی «راهکارهای ایجاد نشاط و سرزندگی در خانواده» به همت معاونت معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات استان به منظور کاهش آسیب های دوران کرونا و آشنایی خانواده ها با راهکار های ایجاد نشاط و سرزندگی در خانه با تدریس حجت الاسلام والمسلیمن محمودی در 17 جلسه
   برگزار شد.
   این کارگاه مجازی با حضور 150 نفر در طول یک ماه برگزار شد و در پایان، 98 نفر از همسران و طلاب خواهر استان موفق به کسب حد نصاب امتیاز برای کسب گواهینامه پایان دوره شدند.
   در پایان این این کارگاه طبق قرعه کشی از 3 نفر تقدیر بعمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.