مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیگیری مشکلات شهر دندی در دیدار با امام جمعه این شهرستان

   کد: 25540
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
   زنجان/ مدیرکل مرکز خدمات استان زنجان با حضور در دفتر امام جمعه شهر دندی با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، حجج اسلام صبری نیا مدیرکل این مرکز و خورشیدی اطهر امام جمعه شهر دندی در دفتر امام جمعه دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار ضمن قدردانی از توجه ویژه حجت الاسلام خورشیدی اطهر به جامعه هدف مرکز خدمات، گزارشی از انواع خدمات این مرکز به طلاب و روحانیون و همچنین خانواده‌های ایشان ارائه کرد.
   حجت الاسلام صبری نیا با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین خدمات مرکز بحث بیمه و سلامت است، گفت: رویکرد جدید مرکز خدمات، خدمت‌رسانی در زمینه‌ی توانمندسازی معیشتی خانواده‌های طلاب و روحانیون است، که اگر این امر به خوبی محقق شود، شاهد بهبود اقتصاد خانواده‌های طلاب و روحانیون خواهیم بود.
   وی افزود: در بحث معیشت و توانمندسازی، شناسایی افراد توانمند در زمینه‌های مختلف فنی و حرفه‌ای و استفاده از توانایی ایشان برای آموزش جامعه هدف در دستور کار مرکز خدمات استان قرار دارد.
   وی در ادامه، به برخی از مشکلات طلبه‌ها اشاره کرد و افزود: یکی از عمده‌ترین مشکلات طلاب نداشتن مسکن مناسب است که امیدواریم با پیگیری مسئولان مربوطه این مشکل اساسی نیز به موقع حل شود.
   در ادامه این دیدار، حجت الاسلام خورشیدی اطهر نیز از تلاش کارکنان مرکز خدمات در جهت ارائه خدمات به سربازان امام زمان(عج) قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.