مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری نمایشگاه و ایستگاه سلامت در بجنورد

   کد: 25541
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
   بجنورد/ معاون سلامت مرکز خدمات استان خراسان شمالی از برگزاری نمایشگاه و ایستگاه سلامت به مناسبت‌های مختلف از جمله هفته سلامت در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی، در مناسبت‌های مختلف، از جمله هفته سلامت، روز بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج و غیره، نمایشگاه و ایستگاه سلامت در سالن ورودی مرکز خدمات این استان برگزار می‌گردد.
   آقای محمدی معاون سلامت استان در گفتگو با روابط عمومی مرکز بیان داشت: یکی از برنامه‌های معاونت سلامت در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، برگزاری نمایشگاه و ایستگاه‌های سلامت برای آشنایی و بهره‌وری بیشتر طلاب در زمینه‌های مختلف بهداشت و سلامت، با همکاری و هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان و بر اساس تفاهم‌نامه میان این دو نهاد است.
   معاون سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در ادامه به بیان بعضی همکاری‌های دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان استان با مرکز خدمات، مانند؛ در اختیار قرار دادن تابلوهای سلامت، بروشورهای آموزشی بهداشتی و همچنین؛ اندازه‌گیری فشارخون، BMI و غیره، پرداخت و از همکاری این دو نهاد با مرکز تقدیر و تشکر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.