مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مرکز خدمات و جهاد دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   کد: 25545
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
   زاهدان/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و جهاد دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان به منظور افزایش تعامل دو مجموعه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و دکتر تاجری رئیس جهاد دانشگاهی استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام مهدی نژاد ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) با اشاره به حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: علی‌رغم تبلیغات سوء دشمنان، مردم ایران اسلامی به فرمان رهبری لبیک گفته و با حضور پرشور خودشان حماسه‌ای شورآفرین ایجاد کردند. ان شاء الله که دولت آینده بتواند در راستای اهداف انقلاب و منویات مقام معظم رهبری اقدامات مؤثری را انجام بدهد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تقدیر و تشکر از ریاست جهاد دانشگاهی استان افزود: مجموعه جهاد دانشگاهی مجموعه‌ای انقلابی با هویتی اسلامی است که دارای خیرات و برکات فراوانی بوده است و ان شاء الله بتوانیم با امضای تفاهم‌نامه زمینه‌های همکاری دو مجموعه در موضوعات مختلف را فراهم نماییم.
   در ادامه این جلسه، دکتر تاجری ضمن تشریح فعالیت‌های جهاد دانشگاهی، در زمینه‌های مطرح شده در جلسه از جمله بحث کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای خانواده طلاب و ... برای همکاری با مرکز خدمات اعلام آمادگی کرد.
   لازم است ذکر شود، در این جلسه به منظور ارتقای همکاری و تسریع در موضوعات قابل همکاری و اجرایی نمودن تفاهم‌نامه، بندهای آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت، و در زمینه‌های تشخیصی، درمانی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای توسعه کسب‌وکارهای تخصصی، اشتغال، کارآفرینی و استفاده بهینه از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مشترک طرفین گفتگوهای و کارشناسی‌های لازم انجام پذیرفت.
   در پایان این نشست، تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و جهاد دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان امضا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.