مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیام تبریک رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به رئیس‌جمهور منتخب

   کد: 25551
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در پیامی انتخاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب سیزدهمین دولت جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات در پیامی انتخاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب سیزدهمین دولت جمهوری اسلامی ایران را به وی تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   برادر گرامی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رئیسی
   رئیس جمهور منتخب دولت سیزدهم جمهوری اسلامی
   سلام علیکم
   صمیمانه موفقیت حضرتعالی را در اخذ اعتماد از ملت ایران با کسب اکثریت آراء تبریک عرض می کنم.
   ان شاء الله توفیق خدمت در جایگاه جدید در این برهه از زمان، فرصتی برای بروز ظرفیت های مدیریت جهادی و نیروی متخصص انقلابی برای تحولی عظیم در ایران اسلامی و نیل به تمدن نوین بوده و ثمره ی کار دولت سیزدهم چشیدن طعم شیرین پیشرفت و آرامش در جامعه ای پیشرو، در سایه گفتمان انقلاب و نظام اسلامی باشد.
   از درگاه الهی توفیق روز افزون حضرتعالی در مسیر پیش رو و تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب را خواستارم.
   سید جمال الدین میرمحمدی
   رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.