مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام نمازی

   کد: 25553
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱
   مشهد/ رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه علمیه استان از فعالیت‌های کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام نمازی بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، آقای کرمانی رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان از فعالیت‌های کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام نمازی بازدید کرد.
   این بازدید با هدف بررسی مشکلات اشتغال و کارآفرینی خانواده طلاب و حمایت از مشاغل زودبازده و خانگی انجام شد.
   حجت‌الاسلام نمازی از طلاب مبلغ مشهدی است و با راه اندازی کانون خانواده اسلامی ایرانی ثقلین در حوزه کارآفرینی و اشتغال، امور خیریه و جهادی و آموزش های دینی فعالیت می کند. همسر وی مدیریت بخش کارآفرینی و اشتغال این کانون را به عهده دارد و در زمینه تولید ملزومات آشپزخانه، پوشاک، چرم دوزی، عروسک و صنایع دستی فعالیت می‌کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.