مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به همت مراکز حوزوی استان ایلام

   گردهمایی بصیرتی مبلغین گام دوم انقلاب در ایلام برگزار شد

   کد: 25556
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱
   ایلام/ گردهمایی بصیرتی مبلغین گام دوم (حماسه حضور) در محل حسینیه حضرت زینب کبری (س) دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ایلام، گردهمایی بصیرتی مبلغین گام دوم انقلاب شهرستان ایلام در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
   در این مراسم که با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برادران برگزار شد، حجت الاسلام مرادبیگی مدیر حوزه علمیه استان گزارشی از فعالیت‌های طلاب و روحانیت استان در عرصه انتخابات ارائه کرد.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان، ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: در انتخابات امسال ضدانقلاب‌های داخلی و خارجی متحد شده بودند که با حضور نیافتن ملت در پای صندوق آرا به اصل نظام‌ ضربه وارد کنند و در این راه از ظرفیت قدرت رسانه‌ای غرب استفاده کردند.
   وی یادآور شد: خوشبختانه با هدایت‌های مقام معظم رهبری و حضور میلیونی آحاد ملت بزرگ ایران در پای صندوق‌های رأی، برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی خلق شد و نقشه دشمنان نقش بر آب گردید.
   نماینده ولی فقیه در استان افزود: مردم همیشه در صحنه ایلام به خود می‌بالند که در این آزمون سربلند بیرون آمدند و به ندای رهبر انقلاب مبنی بر حضور پرشور در پای صندوق آرا لبیک گفتند و جزء استان‌های پیشرو بودند.
   در پایان نماینده معزز ولی فقیه از زحمات نخبگان جامعه، اساتید حوزه و دانشگاه، مبلغین و مبلغات و اصحاب رسانه به جهت روشنگری و تشویق به حضور حداکثری مردم در پای صندوق آرا تشکر کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.