مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تعامل مرکز خدمات کاشان و بنیاد مسکن شهرستان آران و بیدگل افزایش می‌یابد
   کد: 25562
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   کاشان/ جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان و بنیاد مسکن شهرستان آران و بیدگل با هدف افزایش تعامل دو مجموعه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، جلسه مرکز خدمات کاشان و بنیاد مسکن آران و بیدگل برگزار و نحوه افزایش تعامل دو مجموعه بررسی شد.
   حجت الاسلام یوسفی مدیرکل مرکز خدمات کاشان در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت‌های بنیاد مسکن این شهرستان در همکاری با مرکز خدمات، افزایش تعامل دو مجموعه را خواستار شد.
   وی گفت: مرکز خدمات و بنیاد مسکن می‌توانند با همکاری و تعامل مناسب برای کاهش دغدغه طلاب و روحانیان در زمینه مسکن گام مهمی را بردارند.
   مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز اظهار داشت: بنا است بنیاد مسکن در آینده‌ای نزدیک خانه‌های ارزان قیمت و با اقساط بلند مدت بسازد و در اختیار افراد متوسط جامعه قرار دهد که در این راستا می‌تواند با مرکز خدمات همکاری داشته باشد.
   در پایان این جلسه ضمن معرفی طلاب دارای شرایط، مقرر شد تسهیلات لازم برای تأمین مسکن طلاب در آران وبیدگل و شهرهای حومه و بالأخص روستاهای اطراف فراهم شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.