مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزش مدیریت هزینه‌های زندگی در کرج برگزار شد

   کد: 25566
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   کرج/ کارگاه آموزش مدیریت هزینه‌های زندگی و اقتصاد خانواده همزمان با میلاد امام رضا علیه‌السلام در مدرسه علمیه امام صادق علیه‌السلام برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، کارگاه آموزشی مدیریت هزینه‌های زندگی و اقتصاد خانواده همزمان با میلاد حضرت ثامن‌الحجج (علیه‌السلام) در مدرسه علمیه امام صادق (علیه‌السلام) با حضور 100 نفر از طلاب و خانواده ایشان برگزار شد.
   در این مراسم که به همت معاونت فرهنگی مرکز خدمات استان با همکاری مدرسه علمیه امام صادق (علیه‌السلام) برگزار شد، حجت الاسلام میلانی نژاد احادیث و مطالبی در خصوص کسب روزی حلال، عوامل فقر و تنگدستی، سیره علما در عرصه کار و تلاش و آسیب شناسی اخلاقی کسب و کار بیان کرد.
   در ادامه، حجت الاسلام والمسلین انصاری مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تبریک دهه کرامت و همچنین جشن پیروزی حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری، هدف از برگزاری این همایش در ایام دهه کرامت را افزایش نشاط و همچنین ارتقای دانش مدیریت اقتصاد خانواده طلاب دانست.
   در حاشیه این مراسم نیز مراسم مولودی خوانی با مداحی آقای قلندری از مادحین این استان برگزار شد.
   همچنین فرزندان طلاب به صورت جمعی در غرفه کودک همزمان با انجام دادن بازی‌های گروهی با سیره امام رضا علیه‌السلام آشنا شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.