مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارگاه آموزشی سواد رسانه در استان گلستان برگزار شد

   کد: 25574
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   گرگان/ کارگاه آموزشی سواد رسانه به همت مرکز خدمات حوزه‌های استان گلستان به صورت مجازی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گلستان، کارگاه آموزشی سواد رسانه به صورت مجازی برای عموم طلاب استان برگزار شد.
   در این کارگاه، حجت الاسلام کازرانی، مدرس سواد رسانه، ضمن بیان تعریفی از سواد رسانه، گفت: با توجه به سطح تأثیرگذاری رسانه‌ها و اینکه در حال حاضر بیش از نیمی از مردم عضو شبکه‌های اجتماعی هستند و این شبکه‌ها، بخش مهمی از رفتار مردم، از جمله رفتارهای سیاسی و ادراک و عمل مخاطب را تحت تأثیر قرار می‌دهند و منشأ تغییر هستند، سواد رسانه‌ای از ملزومات امروز است.
   وی در ادامه با اشاره به اینکه پدیده‌های مدرنیته دو وجهی هستند و می‌توانند باعث رشد و تعالی و یا سقوط ما شوند، افزود: شهروند مجازی مرز ندارد و حتی از حاکمیت هم تأثیرپذیر نیست و می‌تواند با گزینش اخبار و داده‌های مختلف، افکار ما را جهت‌دهی کند.
   حجت الاسلام کازرانی در پایان با بیان اینکه تمام رسانه‌ها جهت‌گیری خاص خود را دارند، اضافه کرد: دو شاخصه رسانه شناسی و خصوصاً تفکر انتقادی در زمان انتخابات از اهمیت و کارکرد بالایی برخوردار هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.