مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی آیت الله العظمی نوری همدانی از فعالیت‌های مرکز خدمات

   کد: 25576
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   آیت الله العظمی نوری همدانی با قدردانی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات گفتند: خدمت به سربازان حضرت ولی‌عصر(عج)، کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است و نیاز است در برنامه‌ریزی‌های خود بسیار با دقت و هوشیار باشید.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین سید جمال‌الدین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات با آیت الله العظمی نوری همدانی دیدار و گفت و گو کرد.
   آیت الله العظمی نوری همدانی در این جلسه با قدردانی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات گفتند: خدمت به سربازان حضرت ولی عصر(عج)، کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است و نیاز است در برنامه‌ریزی‌های خود بسیار با دقت و هوشیار باشید.
   ایشان به برخی مشکلات موجود در کشور از جمله شیوع ویروس کرونا و افزایش هزینه‌های زندگی اشاره کردند و توجه بیشتر به مشکلات معیشتی را خواستار شدند.
   معظم له تأکید کردند: برای انجام برنامه‌های مناسب و مطلوب نیاز است جامعه هدف خود را به‌خوبی بشناسید و متناسب با نیازهای آنان برنامه‌ریزی کنید.
   ایشان گفتند: برگزاری جلساتی با عموم طلاب همچنین با افرادی که سابقه خدمت‌رسانی دارند و این مسیر را پیموده‌اند و استفاده از نظرها و پیشنهادهای آنان می‌تواند در ارتقای فعالیت‌های شما مؤثر باشد.
   آیت الله العظمی نوری همدانی در پایان تصریح کردند: خدمت به طلاب و روحانیون بسیار مهم است؛ لذا شما باید در مدیریت خود بسیار دقت کنید تا کسی از حقش محروم نشود و به کسی هم به ناحق مساعدت نشود.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات در بخش‌های مسکن، صندوق قرض‌الحسنه، سلامت و بیمه ارائه کرد.
   وی گفت: یکی از برنامه‌های جدید صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حذف ضامن برای پرداخت وام است؛ چراکه اعتقاد داریم اگر به وام گیرنده احترام بگذاریم و از او ضامن نخواهیم، وام گیرنده نیز تعهد بیشتری برای بازپرداخت وام خواهد داشت.
   رئیس مرکز خدمات اجرای طرح هدفمندی خدمات را یکی از مهم‌ترین رویکردهای مرکز خدمات دانست و افزود: در این طرح مقرر شده است که طلاب حوزه علمیه تا 18 سال حمایت شوند و پس از آن اگر طلبه‌ای در مسیر استادی یا اجتهاد قرار گرفت و یا اینکه به روستا و یا شهری برای تبلیغ اعزام شد مورد حمایت قرار گیرد.
   وی بیان کرد: دیدار با علما و بزرگان حوزه از برنامه‌های مرکز خدمات است تا از نظرها و پیشنهادهای ایشان برای ارتقای برنامه‌های مرکز خدمات استفاده کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.