مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دوره‌های آموزشی خوداشتغالی در شهرستان گلپایگان برگزار می‌شود

   کد: 25583
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   گلپایگان/ جلسه هماهنگی برای برگزاری دوره‌های آموزشی خوداشتغالی خانواده طلاب با حضور مسئول نمایندگی مرکز خدمات، امام جمعه، رئیس اداره فنی و حرفه و رئیس اداره هلال‌احمر شهرستان گلپایگان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات در گلپایگان، جلسه هماهنگی برای برگزاری دوره‌های آموزشی خوداشتغالی خانواده طلاب با حضور حجج اسلام زلقیان مسئول نمایندگی مرکز خدمات و کرامتی امام جمعه و آقایان خامه ای رئیس اداره فنی و حرفه و کریمیان رئیس اداره هلال‌احمر شهرستان گلپایگان برگزار شد.
   در این جلسه مقرر شد، علاوه بر بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در شهرستان در زمینه‌ی زیرساخت‌های طرح خوداشتغالی، دوره‌های آموزشی، مانند خیاطی، گلدوزی، بافت تابلو فرش، سبدبافی، کمک‌های اولیه و ... در مصلی نماز جمعه برگزار شود.
   در پایان، مسئولان دو نهاد فنی و حرفه‌ای و هلال‌احمر، به عنوان متولی برگزاری دوره‌های آموزشی، جهت آموزش و صدور گواهی پایان دوره، قول مساعد دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.