مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • زمینه‌های همکاری مرکز خدمات و اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی بررسی شد

   کد: 25612
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴
   شرقی/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی به منظور بررسی زمینه‌های همکاری دو سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر کل مرکز خدمات استان در جلسه شورای معاونان اداره کل بهزیستی که با دستور جلسه بررسی زمینه‌های همکاری و تفاهم‌نامه مشترک برگزار شده بود ضمن معرفی اجمالی مرکز، هماهنگی و هم‌افزایی برای اجرای برنامه مشترک را زمینه‌ساز ارائه خدمات بهتر دانست.
   وی افزود: تفاهم‌نامه همکاری بین این دو اداره کل همیاری بیشتر در ارائه خدمات هدفمند و روشمند را به دنبال خواهد داشت که گسترش برنامه‌های مشاوره‌ای و فرهنگی در زمینه‌های پیش از ازدواج و مهارت زندگی و دوره‌های ویژه ایام کرونا در اولویت برنامه‌ریزی بین کارشناسان و معاونین هر دو نهاد قرار می‌گیرد.
   سرکار خانم دکتر صحاف مدیرکل بهزیستی استان گفت: امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های مستمر و پیگیری‌های لازم از طریق معاونت متناظر با هریک از بندهای تفاهم‌نامه، زمینه‌های همکاری بیشتری نیز فراهم شود.
   حجت الاسلام عابدی معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مشاوره و کارگاه‌های مهارت زندگی مرکز خدمات استان به معرفی برنامه‌های مرکز در زمینه‌های مشاوره انفرادی و گروهی پرداخت.
   در پایان جلسه، تفاهم‌نامه همکاری در 5 صفحه و در 12 ماده برای مدت یک سال بین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی و بهزیستی امضا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.