مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید رئیس مرکز خدمات حوزه از پروژه مسکونی پنج‌تن مشهد

   کد: 25741
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱
   مشهد/ رئیس مرکز خدمات حوزه از پروژه مسکونی 530 واحدی پنج‌تن مشهد بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات حوزه از پروژه مسکونی 530 واحدی پنج‌تن مشهد بازدید کرد.
   این بازدید با هدف پیگیری مشکلات پروژه و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن، مهندس موسوی نیا رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، شافعیان مسئول خیرین مسکن‌ساز و خاکشور مجری طرح و عضو خیرین مسکن‌ساز استان و جمعی از معاونین و مسئولین مرکز خدمات و مجتمع ولایت انجام شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمحمدی در این بازدید ضمن تشکر از زحمات مسئولین استان گفت: همراهی و هم‌افزایی مسئولان استان برای حمایت از ساخت مسکن در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر قابل تقدیر است و حضور طلاب در این مناطق باعث توسعه فرهنگی آنجا خواهد شد.
   وی افزود: توصیه می‌کنم در ساخت پروژه‌های مسکونی از معماری اسلامی بهره‌برداری کنید و ما هم در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام می‌دهیم.
   شایان ذکر است در این بازدید آقای دانش معاون مسکن مرکز خدمات استان گزارشی از روند اجرایی پروژه ارائه داد.
   گفتنی است پروژه مسکونی 530 واحدی پنج‌تن در قالب طرح مسکن محرومان و ستاد حاشیه شهر مشهد و با حمایت بنیاد مسکن، شهرداری، استانداری و مرکز خدمات حوزه در حال ساخت است و 100 نفر از طلاب ساکن حاشیه شهر مشمول این طرح هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.