مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید رئیس مرکز خدمات حوزه از پروژه مسکونی زندگی مشهد
   کد: 25742
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱
   مشهد/ رئیس مرکز خدمات حوزه از پروژه مسکونی 2000 واحدی «زندگی» مشهد بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات حوزه از پروژه مسکونی 2000 واحدی «زندگی» مشهد بازدید کرد.
   این بازدید با هدف پیگیری مشکلات پروژه و با حضور آقای حسینعلی زاده مدیر عامل پروژه و جمعی از معاونین و مسئولین مرکز خدمات و مجتمع ولایت انجام شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمحمدی در این بازدید گفت: طلاب در مسائل ضروری معیشتی مشکلات بسیاری دارند و حل مشکل مسکن باعث فراغ بال آن‌ها برای پرداختن به رسالت‌های حوزوی خود می شود.
   وی با ابراز رضایت از پیشرفت این پروژه مسکونی و اینکه از تجربیات موفق آن باید در دیگر استانها نیز بهره برد، افزود: الحمدلله ساخت این پروژه الگوی بسیار خوبی در زمینه مسکن‌سازی است و برنامه‌ریزی‌ها، زمان‌بندی تقسیط و حمایت‌ها باعث تسهیل در خانه‌دار شدن متقاضیان طرح می‌شود.
   رئیس مرکز خدمات حوزه در پایان، با توصیه به بهره‌برداری از معماری اسلامی در ساخت پروژه‌های مسکونی اظهار داشت؛ ما هم در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام می‌دهیم.
   شایان ذکر است پروژه 2000 واحدی «زندگی» واقع در خیابان رسالت مشهد از سال 1398 شروع به کار کرده و در 3 فاز اجرایی با میانگین 70 درصد پیشرفت در حال تکمیل است و 250 نفر از طلاب عضو این پروژه هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.