مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کرمان برگزار شد

   کد: 25776
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
   کرمان/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کرمان با حضور اعضا و مسئولان ارشد استانی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با هدف هم اندیشی و بررسی مشکلات مسکن جامعه هدف مرکز خدمات با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار و سایر مدیران ارشد استانی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان برگزار شد.
   حجت الاسلام محبی فر مدیر کل مرکز خدمات استان ضمن قدردانی و تشکر از حضور همه اعضا در جلسه، گزارشی از روند اجرا و مشکلات پروژه‌های در دست اقدام مرکز خدمات به حاضرین ارائه کرد.
   وی با اشاره به رسالت مرکز خدمات جهت ارائه هرگونه خدمات در چارچوب تشکیلات سازمانی و سند چشم‌انداز به طلاب و روحانیون، رفع دغدغه مسکن را از موارد دارای اولویت این خدمات عنوان کرد.
   در ادامه هر یک از مسئولان حاضر در جلسه، پیرامون حیطه کاری و ظرفیت‌های موجود جهت ارائه هرگونه تسهیلات مسکن به جامعه هدف مرکز توضیحاتی ارائه کردند.
   پیگیری و بررسی وضعیت کنونی مسکن طلاب توسط مدیرکل مرکز خدمات، لزوم حضور مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان در جلسات و تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان اعضا جهت ارائه نظرات جهت تصمیم‌گیری نهایی در جلسه، از مهم‌ترین موضوعات و مصوبات این جلسه بود.
   همچنین در این جلسه احکام هر یک از اعضا توسط مدیرکل مرکز خدمات به ایشان اعطا شد.
   خاطر نشان می‌شود جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان، متشکل از نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان، استاندار، مدیرکل مرکز خدمات، مدیرکل اوقاف و امور خیریه، مدیرکل راه و شهرسازی و معاون عمرانی استانداری به‌صورت فصلی جهت تبادل‌نظر، پیگیری، بررسی و رفع مشکلات احتمالی مسکن طلاب و روحانیون در استان برگزار می‌گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.