مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات طلاب و روحانیون شهرستان پارسیان بررسی شد

   کد: 25806
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
   بندرعباس/ نشست بررسی مشکلات طلاب و روحانیون شهرستان پارسیان با حضور مدیر حوزه علمیه برادران امام حسن عسکری(ع) و مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، نشست بررسی مشکلات طلاب و روحانیون شهرستان پارسیان با حضور مدیر حوزه علمیه برادران امام حسن عسکری(ع) پارسیان و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در این شهرستان برگزار شد.
   در این جلسه، حجج اسلام و المسلمین موسوی مدیر حوزه مدیر حوزه علمیه پارسیان به برخی از مشکلات طلاب و روحانیون جدیدالورود این شهرستان بخصوص در ایام شیوع کرونا اشاره کرد و هم‌افزایی نهادهای حوزوی برای کاهش این مشکلات را خواستار شد.
   در ادامه، مدیرکل مرکز خدمات استان همکاری و هم‌افزایی نهادهای حوزوی را موجب دوری از موازی کاری دانست و بر افزایش همکاری‌ها تأکید کرد.
   وی بیان کرد: امیدوارم با افزایش همکاری‌های دو جانبه گامی مهم برای کاهش مشکلات طلاب این شهرستان برداشته شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.