مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پیام تبریک رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه به حجت الاسلام و المسلمین ربانی

   کد: 25845
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین ربانی به عنوان نماینده ولی فقیه در وزرات جهاد کشاورزی را تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه، رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین ربانی به عنوان نماینده ولی فقیه در وزرات جهاد کشاورزی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است.

   حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج سید حسن ربانی زیدعزه

   سلام علیکم

   بدینوسیله انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی که نشانگر تعهد، تخصص و حسن سوابق خدمتی جنابعالی است را تبریک عرض می نمایم،

   امیدوارم در سنگر جدید که از ارکان مهم اقتصادی کشور است نیز با بهره گیری از تجربه مدیریت جهادی و با ابتکار عمل و استفاده از نیروهای فرهیخته و انقلابی در راستای استقرار ضوابط و احکام اسلامی مبتنی بر پژوهشهای بنیادین، توسعه ای و کاربردی، با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری مد ظله العالی موفق و مشمول توفیقات روزافزون الهی باشید.

   سید جمال الدین میرمحمدی

   رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.