مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • زمینه‌های گسترش همکاری مرکز خدمات و بیمارستان پورسینا رشت بررسی شد

   کد: 25849
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
   رشت/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان به منظور افزایش همکاری‌های دو جانبه با رئیس بیمارستان پورسینا شهرستان رشت دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیر کل این مرکز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات در حوزه سلامت، همکاری بیشتر این بیمارستان با برنامه‌های مرکز خدمات به ویژه در حوزه سنجش سلامت طلاب و انعقاد تفاهم‌نامه برای انجام اعمال جراحی در بیمارستان را خواستار شد.
   دکتر امیر علوی رئیس بیمارستان پورسینای شهرستان رشت نیز در این دیدار ضمن تشکر از همکاری و تعامل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از آمادگی این بیمارستان برای همکاری با مرکز خدمات در حوزه سلامت خبر داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.