مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و فنی و حرفه‌ای قزوین در برگزاری دوره‌های آموزشی

   کد: 25858
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین به‌منظور برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای خانواده طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، حجت الاسلام صفی خانی مدیرکل این مرکز با مهندس مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین دیدار و گفتگو کرد.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این دیدار که به ‌منظور بررسی مفاد تفاهم‌نامه میان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره کل فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد، ضمن قدردانی از مدیرکل و مسئولان مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای استان، تلاش بیشتر برای فراهم کردن زمینه‌ی استفاده حداکثری جامعه هدف مرکز خدمات از دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای را خواستار شد.
   مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در این جلسه با استقبال از پیگیری مدیرکل مرکز خدمات، از آمادگی کامل این مرکز برای ارائه خدمات آموزشی به حوزویان در تمامی شهرهای استان خبر داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.