مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه های مهارت افزایی با استفاده از ظرفیت طلاب در کاشان

   کد: 25859
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   کاشان/ اولین کارگاه مهارت افزایی تابستان 1400 با موضوع آموزش مهارت «خوشنویسی»‌ با استفاده از پتانسیل اساتید طلبه و با هدف ارتقای سطح توانمندی طلاب و خانواده‌ی آنها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی کاشان، این مرکز با استفاده از ظرفیت اساتید طلبه اقدام به برگزاری سلسله کارگاه‌های آموزشی نموده است.
   اولین دوره‌ی آموزشی این کارگاه‌ها که با استفاده از توانمندی طلاب و همسران آنها در تابستان 1400 برگزار شد، دوره آموزش خوشنویسی (خط تحریری) بود که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت حضوری برگزار شد.
   معاون امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات کاشان، هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقای سطح توانمندی و استفاده از پتانسیل‌های خانواده طلاب دانست و افزود: یکی از برکات این کارگاه‌های آموزشی استقبال بسیار خوب طلاب و همسران آنها برای تدریس در این کارگاه‌ها است.
   وی ایجاد انگیزه برای خانواده طلاب با آموزش‌های متنوع و همچنین ایجاد یک فضای مناسب آموزشی خوب برای کسب تجربه جهت تدریس را از دیگر مزایای این کارگاه‌ها برشمرد.
   معاون امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات کاشان ضمن ابراز رضایت از افزایش استقبال خانواده‌ها از این دوره‌ها افزود: به علت شرایط جدید شیوع بیماری کرونا ادامه این کارگاه‌ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.