مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پیام رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در پی شهادت طلبه جهادگر شهرستان زاهدان

   کد: 25869
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در پیامی شهادت حجت الاسلام سابقی نژاد طلبه جهادگر شهرستان زاهدان را تبریک و تسلیت گفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات در پیامی شهادت حجت الاسلام سابقی نژاد طلبه جهادگر شهرستان زاهدان را تبریک و تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   انا لله و انا الیه راجعون
   شهادت حجت الاسلام جمال سابقی نژاد طلبه جهادگر و مبلغ مخلص را که در تغسیل و تدفین اموات کرونایی شهرستان زاهدان حضور ویژه و مؤثری داشتند تبریک و تسلیت می‌گویم.
   حضور طلاب جهادی در عرصه سلامت مصداق بارز جهاد در راه خدا است که علاوه بر تبلیغ دین مبین اسلام و انجام رسالت طلبگی، در خدمت رسانی به مردم تا پای جان می‌ایستند.
   این مصیبت جانسوز را به خانواده گرامی آن شهید بزرگوار، حوزه علمیه سیستان و بلوچستان و همه جهادگران ایران اسلامی تبریک و تسلیت می‌گویم و علو درجات ایشان و همچنین صبر و شکیبایی و اجر جزیل را برای بازماندگان مسئلت دارم.
   سید جمال الدین میرمحمدی
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.