مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مرکز خدمات و جهاد دانشگاهی استان کردستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   کد: 25871
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
   سنندج/ به منظور افزایش تعامل و همکاری و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود علمی، فرهنگی و آموزشی، مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان با رئیس جهاد دانشگاهی استان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجج اسلام حسینی‌فر و شکری، مدیر کل و معاون امور فرهنگی و معیشت، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، به منظور افزایش تعامل و همکاری و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود علمی، فرهنگی و آموزشی، با دکتر اسدی، رئیس جهاد دانشگاهی استان دیدار و گفتگو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تقدیر از رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: مجموعه جهاد دانشگاهی، مجموعه‌ای انقلابی با هویتی اسلامی است که دارای خیرات و برکات فراوانی بوده است و ان شاء الله با امضای تفاهم‌نامه بتوانیم زمینه‌های همکاری دو مجموعه در موضوعات مختلف را فراهم نماییم.
   در ادامه، دکتر اسدی رئیس جهاد دانشگاهی استان ضمن عرض خیر مقدم به مسئولان مرکز خدمات و بیان فعالیت‌های جهاد دانشگاهی، از مهم‌ترین اهداف و مأموریت‌های جهاد دانشگاهی؛ توسعه در بخش‌های مختلف از جمله: آموزش، تحقیقات، فناوری و امور فرهنگی در جامعه را نام برد و ابراز امیدواری کرد دو مجموعه بتوانند در زمینه‌های مذکور همکاری سازنده‌ای داشته باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.