مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اولین نشست مجمع خیرین خواهر مرکز خدمات استان همدان برگزار شد

   کد: 25874
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
   همدان/ اولین نشست مجمع خیرین خواهر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان با حضور نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، اولین نشست مجمع خیرین خواهر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با سخنرانی آیت الله موسوی اصفهانی نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری و حجت الاسلام بسطامی مدیرکل این مرکز با حضور بیش از 50 نفر از خواهران خیر در اردوگاه ابوذر همدان برگزار شد.
   در این ابتدای این جلسه، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی، کلیاتی از برنامه‌های مرکز خدمات در استفاده از ظرفیت خیرین برای حمایت از طلاب حوزه‌های علمیه بیان کرد و گفت: از آغاز عصر غیبت امام معصوم(ع) علما سینه به سینه معارف را به نسل‌های مختلف مردم رسانده‌اند و مردم از سرچشمه معارف به واسطه علما سیراب شده‌اند و در این میان همیشه مردم و متدینین حامی و پشتیبان اصلی طلاب و حوزه‌های علمیه بوده‌اند.
   در ادامه، آیت الله موسوی اصفهانی ضمن تقدیر از خیرین نیک اندیش، حمایت از طلاب را حمایت دین خدا دانست و مرکز خدمات و مدیریت حوزه را دریک خط سیر خدمت اعلام کرد و گفت: در 1200 سال گذشته همیشه خیرین حامی و یاری‌دهنده حوزه‌های علمیه بوده‌اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.