مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همزمان با اولین سال استقرار نظام پیشنهادها در مرکز خدمات حوزه های علمیه

   برگزاری دوره های آموزشی نظام پیشنهادها ویژه مدیران استانی (مجازی) و ستادی

   کد: 2479
   ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
   دوره های آموزشی نظام پیشنهادها ویژه مدیران استانی (مجازی) و ستادی در هفته اول خرداد ماه با حضور آقای دکتر فتح الهی راد برپا شد.
   برگزاری دوره های آموزشی نظام پیشنهادها ویژه مدیران استانی (مجازی) و ستادی

    به گزارش دبیرخانه نظام پیشنهادها از دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی مرکز خدمات حوزه های علمیه، در راستای برنامه ریزی های انجام شده برای دوره های آموزشی مورد نیاز نظام پیشنهادها، در هفته آغازین خرداد ماه سال 1393 همزمان با اولین سال استقرار نظام پییشنهادها در مرکز، دوره آموزشی ویژه مدیران برگزار شد. این دوره به صورت کارگاهی و در دو روز  و با حضور آقای دکتر سعید فتح الهی راد به عنوان مدرس این دوره برپا شد. ایشان از صاحب نظران در زمینه نظام پیشنهادها بوده و دبیر چندین دوره همایش و جشنواره ملی نظام پیشنهادها نیز می باشد. گفتنی است دوره های آموزشی مذکور به صورت حضوری برای مدیران ستادی در قم و برای مدیران مراکز استانی به صورت مجازی انجام شد. 

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.