مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از مجموعه الهادی قم

   کد: 25876
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از داروخانه و کتابخانه الهادی قم بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین میر محمدی رئیس این مرکز از داروخانه و کتابخانه الهادی قم بازدید کرد.
   رئیس مرکز خدمات پس از بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه مجموعه الهادی در جریان مشکلات و طرح‌های مورد نظر برای ارتقای سطح خدمت رسانی کتابخانه از جمله، بحث افزایش بودجه کلی کتابخانه، تهیه و ایجاد و بروز رسانی نرم‌افزار کتابخانه و بخش کتابداری، قرار گرفت.
   در ادامه رئیس مرکز از داروخانه الهادی بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل آن قرار گرفت.
   در این بازدید، آقای ساجدی مسئول داروخانه الهادی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات دارویی و بخش‌های فعال داروخانه به بیان مسائلی مانند: طرح شبانه‌روزی شدن داروخانه، گسترش فضای فیزیکی داروخانه و ... پرداخت.
   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی نیز با تأکید بر لزوم استفاده از روش‌های روز دنیا برای نگه‌داری دارو و افزودن داروهای خاص به انبار داروئی مجموعه، نسبت به درخواست‌های مطرح شده قول مساعدت و پیگیری داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.