مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نخستین جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری خانواده طلاب

   کد: 25877
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، نخستین جشنواره فرهنگی ادبی و هنری خانواده طلاب در راستای گام دوم انقلاب و با هدف ایجاد انگیزه در میان همسر و فرزندان محترم طلاب سراسر کشور در عرصه هنر، ادب و رسانه و همچنین شناسایی و معرفی افراد برتر برگزار خواهد شد.
   محورهای موضوعی این جشنواره عبارت‌اند از:
   بخش آزاد (ویژه بخش کودک) و موضوعات ویژه شامل:
   ارائه تصویر صحیح از سبک زندگی طلبگی - افتخار به زندگی طلبگی - نقش مکمل همسر در ایفای رسالت حوزوی طلبه - نقش الگویی خانواده طلاب در تربیت فرزندان - نقش الگویی خانواده طلاب در جامعه
   گفتنی است این جشنواره در چهار بخش هنرهای نمایشی- هنرهای تجسمی – هنرهای ادبی و بخش ویژه کودک برگزار می‌شود.

   شرکت کنندگان در این جشنواره می‌بایست آثار خود را پس از عضویت در کانال معاونت خانواده و امور فرهنگی به آدرس https://eitaa.com/Rasaneh_CSiSiR در پیام رسان ایتا با مشخصات کامل و فایل پیوستی ( که 25 مرداد 1400 در سایت مرکز و کانال معاونت بارگذاری خواهد شد) از یکم شهریور لغایت یکم آبان ۱۴۰۰ ارسال نمایند.


    فایل پیوست
    
   1-
   elzamat.pdf697.37  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.