مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • زمینه‌های گسترش همکاری نهادهای حوزوی استان آذربایجان شرقی بررسی شد

   کد: 25890
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر جدید حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی به منظور بررسی زمینه‌های گسترش همکاری نهادهای حوزوی استان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام موسوی مدیر کل این مرکز در دیدار با حجت الاسلام روشن تن مدیر حوزه علمیه استان ضمن تبریک انتصاب ایشان، اظهار امیدواری کرد که با تدبیر و برنامه‌ریزی‌های هدفمند، بالندگی بیش از گذشته حوزه‌های علمیه استان را شاهد باشیم.
   حجت الاسلام روشن تن پشتیبانی مرکز خدمات از طلاب و روحانیون برای نیل به رسالت حوزوی را قابل تحسین دانست و برنامه‌های حمایتی و فرهنگی از خانواده‌ها را از ابتکارات این مرکز برشمرد.
   وی همچنین تشکیل جلسات ویژه ‌برنامه‌ریزی برای نهادهای حوزوی را ضروری دانست.
   در پایان این جلسه مقرر شد کارگروه‌های کارشناسی نهادهای حوزوی برای بررسی زمینه‌های همکاری و توسعه برنامه‌های مشترک این نهادها برگزار شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.