مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار مدیرکل مرکز خدمات سمنان با نماینده مجلس شورای اسلامی

   کد: 25917
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
   سمنان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان به منظور بررسی مشکلات طلاب استان با دکتر گلرو نماینده مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، حجت الاسلام جمشیدی مدیرکل مرکز خدمات استان با دکتر عباس گلرو نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
   در این دیدار، مدیر کل مرکز خدمات استان ضمن تبریک هفته ولایت و امامت، اهداف و تاریخچه مرکز خدمات حوزه و نقش اساسی مقام معظم رهبری در پایه‌گذاری و تأسیس این مرکز را تشریح و گزارشی از وضعیت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ارائه کرد.
   در ادامه، دکتر گلرو با تبریک انتخاب حجت الاسلام جمشیدی به مدیرکلی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، نقش طلاب و روحانیون را در تعظیم شعائر دیدنی و معنوی در جامعه بسیار مهم و اساسی دانست و گفت: ارائه خدمات شایسته به این عزیزان و تکریم همه‌جانبه طلاب و روحانیون وظیفه عمومی همه ما مسئولان و دستگاه‌های دولتی و حکومتی است و مرکز خدمات باید مورد حمایت قرار گیرد تا مأموریت حوزه بهتر محقق شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.