مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • توزیع 500 بسته معیشتی به مناسبت عید سعید غدیر خم در شیراز

   کد: 25925
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
   شیراز/ به مناسبت عید سعید غدیر خم 500 بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمندان استان فارس توزیع شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، به مناسبت عید سعید غدیر خم 500 بسته معیشتی بین خانواده نیازمندان استان توزیع شد.
   حجت الاسلام عباسپور ضمن اعلام این خبر افزود: در ایام دهه ولایت و عید سعید غدیر خم مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با کمک طلاب و خیرین محترم برنامه‌های متنوعی را طراحی و اجرا کرد.
   وی گفت: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به توزیع بسته‌های معیشتی، توزیع گوشت گرم، اهدای اقلام جهیزیه، برگزاری مسابقات فرهنگی مختلف و ارائه تخفیف ویژه در برگزاری کارگاه‌های آموزشی اشاره کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه اظهار داشت: بیماری منحوس کرونا مانع از اجرای برنامه‌های گروهی همچون برگزاری جشن، کوهنوردی و اردوی یک‌روزه شده است و امیدواریم با برطرف شدن این بیماری بتوانیم با اجرای این برنامه‌ها در خدمت جامعه هدف باشیم.
   وی در پایان از همه طلاب و روحانیون و خیرین بزرگوار جهت اجرای برنامه‌های فوق تقدیر و تشکر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.