مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با خانواده‌های دارای فرزند دوقلو در استان فارس

   کد: 25932
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   شیراز/ معاونین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس با خانواده‌های دارای فرزندان دوقلو دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، معاونین مرکز خدمات استان با خانواده‌های دارای فرزندان دوقلو دیدار و گفت و گو کردند و در جریان مشکلات آنان قرار گرفتند.
   در این دیدارها، حجت الاسلام زارع معاون هماهنگی و اجرائی مرکز خدمات استان ضمن تبریک عید سعید غدیرخم، گفت: یکی از خوشی‌ها و سعادت‌ها در اسلام، داشتن فرزند زیاد است و در مورد آن تأکید زیادی شده است.
   وی با قرائت آیه 74 سوره فرقان «وَ الَّذینَ یَقُولُونَ رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً» اظهار داشت: داشتن نسلی صالح و پاک از درخواست‌های عبادالرحمن است.
   معاون هماهنگی مرکز خدمات استان شلوغی و بازی‌های کودکان را از خوش‌های زندگی عنوان کرد و گفت: دختر امام(ره) می‌گوید از شیطنت بچه‌ام به امام(ره) شکایت کردم؛ در پاسخ گفتند:« من حاضرم ثوابی را که از تحمل شلوغی فرزندت می‌بری با تمام ثواب عبادات خودم عوض کنم.L
   در ادامه این دیدار آقای رایگان به تشریح برنامه‌های مرکز خدمات ازجمله کارگاه‌های آموزشی برای خانواده‌ها و ایجاد اشتغال خانگی برای ایشان پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.