مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین:

   غدیر مانند سیل خروشان در تاریخ جریان دارد

   کد: 25937
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با اشاره به عظمت عید غدیر گفت: غدیر مانند سیل خروشان در تاریخ جریان دارد.

   حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین با بیان عظمت عید غدیر اظهار داشت: مانند سیل خروشان در تاریخ جریان دارد.
   وی به اهمیت و عظمت عید سعید غدیر اشاره کرد و ابراز داشت: اهمیت غدیر در روایات ائمه معصومین علیهم‌السلام و در خطبه عظیم‌الشأن نبی مکرم اسلام حضرت محمد بن عبدالله صلی‌الله علیه وآله و سلم بیان شده است.
   حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی خاطرنشان کرد: امروزه غدیر را نه تنها شیعیان بلکه سایر مذاهب نیز باور کرده‌اند و در رگ و پی جامعه جریان پیدا کرده است.
   وی گفت: واقعه غدیر در کنار یک برکه در عهد رسول گرامی اسلام اتفاق افتاد و امروز مانند سیل خروشان در تاریخ جریان دارد. اگر روایات وارده معصومین علیهم‌السلام در خصوص غدیر را توجه کنیم و در زندگی خود جاری کنیم قطعاً تحولات عظیمی در جهان رخ خواهد داد.
   حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی ضمن تأکید بر وظیفه طلاب و روحانیان نسبت به واقعه غدیر افزود: طلاب و روحانیون بزرگوار وظیفه بزرگی در واقعه غدیر دارند که با استفاده از فضای مجازی این امانت پیامبر برای اسلام را به درون خانه‌ها ببرند و تبدیل به فرهنگ کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.