مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات سمنان با مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شاهرود دیدار کرد

   کد: 25943
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
   سمنان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان با مدیر مدرسه علمیه خواهران امام صادق(ع) شاهرود دیدار کرد و به معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز پرداخت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، حجت الاسلام جمشیدی مدیرکل این مرکز با حضور در شهرستان شاهرود با حجت الاسلام و المسلمین اشرفی مدیر حوزه علمیه خواهران امام صادق(ع) شاهرود دیدار و گفت و گو کرد.
   وی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات استان، به تشریح برنامه‌های مرکز خدمات در تعامل و هم‌افزایی با مراکز حوزوی و علمای بلاد پرداخت.
   مدیرکل مرکز خدمات با اشاره به ضرورت حمایت علمای بلاد از این مرکز، خدمت به اهل علم را یک افتخار بزرگ دانست.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین اشرفی با تشکر از برنامه‌های حمایتی و فرهنگی مرکز خدمات و با اشاره به جهاد عظیم طلاب و روحانیون در ایام کرونا در خدمت رسانی به مردم و بیماران کرونایی، این خدمات را بخشی از تاریخ درخشان حوزه معرفی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.