مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • توزیع 200 بسته معیشتی در مناطق کم برخوردار شهرستان‌های خراسان رضوی

   کد: 25946
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
   مشهد/ به مناسبت عید سعید غدیر خم 200 بسته معیشتی بین خانواده نیازمندان شهرستان‌های استان خراسان رضوی توزیع شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه استان خراسان رضوی، به مناسبت عید سعید غدیر خم 200 بسته معیشتی بین خانواده نیازمندان شهرستان‌های استان توزیع شد.
   حجت‌الاسلام نوربخش دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات استان ضمن اعلام این خبر گفت: در ایام دهه ولایت و عید سعید غدیر خم مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با کمک طلاب و خیرین اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی کرد.
   وی افزود: این کار با هدف کمک به معیشت نیازمندان در شرایط کنونی جامعه، از طریق جمع‌آوری نذورات و کمک‌های طلاب و خیرین انجام و در مناطق کم برخوردار شهرستان‌های استان توزیع شد.
   دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات استان اظهار داشت: در ایام عید سعید قربان 300 رأس گوسفند در مناطق کم برخوردار مشهد توزیع شد و در این مرحله 200 بسته گوشت به ارزش 210 هزار تومان در مناطق کم برخوردار شهرستان‌های استان توزیع خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.