مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • راهکارهای افزایش تعامل مرکز خدمات و مراکز فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی بررسی شد
   کد: 26241
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
   تبریز/ جلسه مشترک معاونت معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی به منظور بررسی راهکارهای افزایش تعامل دو مجموعه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عابدی معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در تبیین برنامه‌های این معاونت در ارتقای سطح مهارتی و حرفه‌ای و تسهیل گری در ایجاد بسترهای خود اشتغالی خانواده‌های طلاب و روحانیون، به معرفی برنامه‌های این معاونت در سال جاری پرداخت.
   وی افزود: با تأسیس مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی همجوار در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در سال 1398 با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گام مهمی در تسهیل سازی امور مربوط به ارتقای سطح مهارتی خانواده‌های طلاب و روحانیون برداشته شد ولی این امر در شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا با مشکلاتی مواجه شده است.
   مهندس خلیلی مدیر مرکز فنی و حرفه‌ای شماره 2 استان اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی جدید و تغییر در رویکردهای آموزشی متناسب با شرایط حاضر بتوان بیش از پیش به اهداف تعیین شده در این مرکز مهارتی آموزشی نائل شویم.
   در پایان دوره‌های جدید و روش‌های نوین مهارتی متناسب با خانواده‌های طلاب و روحانیون مورد بررسی قرار گرفت.





   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.