مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • زمینه‌های همکاری مرکز خدمات و شورای شهر تبریز بررسی شد
   کد: 26248
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
   تبریز/ در جلسه مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی و رئیس شورای شهر تبریز زمینه‌های همکاری فرهنگی و دینی دو مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، در جلسه مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و رئیس دوره جدید شورای شهر تبریز زمینه‌های همکاری این دو نهاد مورد بررسی قرار گرفت.
   حجت الاسلام موسوی مدیر کل مرکز خدمات استان در این گفتگو ضمن ارزیابی زمینه‌های ممکن در همکاری، به تجربه این مرکز در ارائه خدمات فرهنگی به جامعه هدف خود اشاره کرد و بیان داشت: می‌توان با توجه به تجربه موفق این مرکز در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مشاوره، برنامه‌های مشترکی را با توجه به رسالت‌ها و اهداف خدماتی و جایگاه شورا و شهرداری در تبریز اجرا نمود.
   حجت الاسلام برگی رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به رویکرد فرهنگی این شورا، فعالیت‌های مرکز خدمات را موفق دانست و استفاده از تجربیات و سابقه مرکز خدمات در اجرای برنامه‌های خانوادگی و فرهنگی را مهم عنوان کرد.
   در این جلسه مقرر شد کارگروهی تخصصی تشکیل و زمینه‌های همکاری فرهنگی و اجتماعی مرکز خدمات و شورای شهر را مورد بررسی قرار دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.