مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی:
   ائمه جمعه فرماندهان جبهه فرهنگی هستند
   کد: 26249
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی با دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام موسوی مدیرکل این مرکز در دیدار با حجت الاسلام مشهوری دبیر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان، امامان جمعه را فرماندهان عرصه فرهنگی در شهرستان‌ها معرفی کرد و ایشان را پیشرانان جبهه فرهنگی دانست.
   وی افزود: در دوران جنگ فرهنگی آگاهی بخشی و فعالیت‌های آفندی و پدافندی فعالان فرهنگی و اجتماعی در شهرهای استان ضروری و فعالیت‌ها و راهبری فرهنگی اجتماعی ائمه جمعه در این عرصه بسیار مهم است.
   دبیر شورای ائمه جمعه استان در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات، خدمات‌رسانی در دوران سخت اقتصادی را ضروری دانست.
   وی افزود: نهادهای حوزوی باید تمام تلاش خود را برای نیل به طلاب و روحانیون طلاب به اهداف و رسالت حوزوی خود به کار بگیرند تا ایشان بتوانند با فراغت خاطر در این عرصه فرهنگی و اجتماعی به فعالیت خویش بپردازند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.