مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • افزایش همکاری‌ مرکز خدمات با فرمانداری مشهد در حوزه مسکن
   کد: 26287
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
   مشهد/ در نشست مشترک مرکز خدمات و فرمانداری مشهد همکاری‌های دو سازمان در حوزه مسکن افزایش پیدا کرد.
   افزایش همکاری‌ مرکز خدمات با فرمانداری مشهد در حوزه مسکن

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجج‌اسلام حائری مدیر مرکز خدمات استان، آقایان دانش معاون مسکن و سیبویه مسئول واحد خدمات مسکن این اداره با حضور در فرمانداری استان با آقای هاشمی فرماندار مشهد دیدار و گفت‌وگو کردند.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات گفت: رسالت مرکز خدمات حمایت از طلاب و روحانیونی است که به یکی از شئون طلبگی مانند تحصیل، تبلیغ، تدریس و تحقیق می‌پردازند و نیاز است که با ادارات و نهادهایی که ارائه خدمات می‌کنند ارتباط داشته باشیم تا با تعاملی سازنده و بسترسازی مناسب در جهت تسهیل انجام امور اقدام کنیم.
   وی طلاب و روحانیون را سرمایه‌های اجتماعی استان دانست و افزود: حضور فعال طلاب در بین مردم موجب کاهش مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه می‌شود.
   مدیر مرکز خدمات استان بیان کرد: تاکنون با حمایت‌های خیرین، مرکز خدمات، آورده طلاب، استفاده از ظرفیت مسکن مهر و انبوه‌سازان معتمد استان اقدامات مؤثری در زمینه خانه دار شدن طلاب انجام شده است.
   وی گفت: اختصاص 100 واحد در پروژه مسکن پنج‌تن به طلاب تأثیر بسزایی در ارتقاء فرهنگی این منطقه خواهد داشت و امیدواریم با پیگیری‌های فرمانداری روند اجرایی این طرح تسریع شود.
   در ادامه آقای هاشمی فرماندار مشهد سیاست‌ها و اقدامات انجام شده در مرکز خدمات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ما نیز در جهت پیشبرد اهداف این نهاد مقدس نهایت تعامل و همکاری را خواهیم کرد.
   وی افزود: طلاب و روحانیون با حضور فعال در جامعه و اجتماع رویکرد فرهنگی شهر را تغییر می‌دهند و موجب پویایی و تعالی جامعه اسلامی می‌شوند.
   معاون استاندار و فرماندار مشهد در خصوص تسریع در فرآیند انجام استعلامات مسکن در فرمانداری اظهار داشت: با توجه به اینکه بانک اطلاعاتی مرکز خدمات حوزه کامل و به روز است اسامی افرادی که توسط این مرکز به فرمانداری ارسال شده در اسرع وقت تأیید و پاسخ استعلام مربوطه به ادارات مربوطه ارجاع می‌شود.
   وی با اشاره به پروژه مسکن پنج‌تن خاطر نشان کرد: ان‌شاءالله به زودی امور اداری این پروژه به اتمام می‌رسد و فرآیند اجرایی و ثبت‌نام آغاز خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.