مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تجلیل از رابطین بیمه آسیای مستقر در مرکز خدمات آذربایجان شرقی
   کد: 26307
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰
   تبریز/ در نشست مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی و مدیرعامل بیمه آسیا از رابطین بیمه مستقر در مرکز خدمات تجلیل شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، نشست مشترک مرکز خدمات و شرکت بیمه استان با حضور معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و مدیرعامل بیمه آسیای استان برگزار شد.
   در این نشست از رابطین بیمه آسیای استان که در آزمون ارزیابی رابطین مستقر در مرکز موفق به کسب رتبه‌های برتر شده بودند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
   گفتنی است، سالانه رابطین مستقر بیمه تکمیلی در آزمون شیوه‌نامه‌های اجرایی و دستورالعمل‌ها شرکت کرده و میزان اشراف آنها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در آزمون سال 1399 سرکار خانم نجارزاده موفق به کسب رتبه سوم کشوری در گروه دوم و آقای قربانی رتبه سوم در گروه سوم شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.