مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با تولیت مدرسه علمیه منصوریه

   کد: 26314
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
   شیراز/ معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با حضور در استان فارس با تولیت مدرسه علمیه منصوریه دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجج اسلام رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات کشور و عباسپور مدیرکل مرکز خدمات استان و حسینی معاون مسکن این مرکز با حجت الاسلام و المسلمین حدائق تولیت مدرسه علمیه منصوریه دیدار و گفتگو کردند.
   تولیت مدرسه علمیه منصوریه در این دیدار از فعالیت‌های مرکز خدمات در ایام شیوع بیماری کرونا، قدردانی کرد.
   وی برنامه‌ریزی در جهت احداث مسکن شخصی و سازمانی برای جامعه هدف را از عمده‌ترین درخواست‌ها عنوان کرد و پیگیری ویژه این موضوع را خواستار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین رفیعی نیز ضمن ابلاغ سلام ریاست مرکز، از تعامل و همکاری بی‌دریغ تولیت مدرسه علمیه منصوریه در پیشبرد اهداف مرکز قدردانی کرد.
   وی سپس برنامه‌های مرکز در حوزه مسکن را تشریح نمود و ابراز امیدواری کرد در دوره پیش رو اقدامات قابل توجهی صورت خواهد گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.