مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از تولیدات صنایع دستی خانواده طلاب خراسان جنوبی

   کد: 26339
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
   بیرجند/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان جنوبی از تولیدات صنایع دستی خانواده حجت الاسلام صرفی بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، حجج اسلام جعفری‌راد مدیر و حسنی صفت سرپرست معاونت فرهنگی این مرکز با حضور در منزل حجت الاسلام صرفی از تولیدات صنایع دستی همسر وی بازدید کردند.
   وی خاطر نشان کرد: تولید و اشتغال‌زائی از ابعاد مهم اقتصاد مقاومتی است و افزایش مهارت و استفاده از الگوهای اسلامی در تولیدات، نقش بسزایی برای رسیدن به این هدف دارد.
   در ادامه این دیدار، حجت الاسلام صرفی با تشکر و قدردانی از مجموعه مرکز خدمات در ایجاد زمینه اشتغال و ارائه تسهیلات، به بیان مشکلات موجود پرداخت.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این بازدید برای پرداخت تسهیلات و رفع مشکلات در حد توان به منظور رونق فعالیت‌ها به‌ویژه مشاغل خانگی قول مساعد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.