مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی مطرح کرد؛

   ایجاد کارگروه مشترک قرآنی نهادهای حوزوی ضروری است

   کد: 26353
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶
   مشهد/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری گفت: تأسیس کارگروه مشترک قرآنی با حضور نهادهای حوزوی از اقدامات ضروری است و می‌توان در این کارگروه طرح‌هایی برای گسترش فرهنگ قرآن و نهادینه کردن ایمان و توحید اجرا کرد و بهترین پل ارتباطی بین خالق و مخلوق قرآن است.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک نهادهای حوزوی با محوریت افزایش همکاری‌ها در حوزه برنامه‌های قرآنی در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری در این نشست با اشاره به برگزاری جشنواره قرآن و عترت گفت: زیربنایی‌ترین و فرهنگی‌ترین برنامه‌ها، طرح‌های قرآنی است و سازمان تبلیغات اسلامی در این زمینه پیشگام بوده است.
   وی افزود: طرح‌های مشترک تربیت مربی قرآن که توسط مرکز خدمات و سازمان تبلیغات برگزار شده نتایج و ثمرات بسیار خوبی داشته و باید تقویت شود و ادامه یابد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: تأسیس کارگروه مشترک قرآنی با حضور نهادهای حوزوی از اقدامات ضروری است و می‌توان در این کارگروه طرح‌هایی برای گسترش فرهنگ قرآن و نهادینه کردن ایمان و توحید اجرا کرد و بهترین پل ارتباطی بین خالق و مخلوق قرآن است.
   وی خاطر نشان کرد: تمرکز مرکز خدمات بر مباحث فرهنگی خانواده‌های طلاب است و با همکاری نهادهای حوزوی می‌توانیم آثار فاخر و ارزشمندی در حوزه قرآن تولید کنیم.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین صاحب قرانی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این نشست گفت: لازمه تمدن اسلامی در بیانیه گام دوم، جامعه‌ای مأنوس با قرآن است.
   وی افزود: فرهنگ قرآن در جامعه باید ترویج شود و مقدمه‌اش انس مردم با این کتاب آسمانی است.
   ارائه نظرات و راهکارها پیرامون طرح قرآن و عترت مرکز خدمات و بحث و تبادل نظر درباره تبلیغات و اطلاع‌رسانی منسجم نهادهای حوزوی از دیگر محورهای این نشست بود.
   شایان ذکر است در این نشست مسئولینی از اداره کل اوقاف، دفتر تبلیغات اسلامی، مرکز مدیریت حوزه و امور مساجد استان حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.