مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست مشترک مرکز خدمات و مجموعه مدارس علمیه حضرت مهدی (عج) مشهد برگزار شد

   کد: 26423
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
   مشهد/ نشست مشترک معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان خراسان رضوی و مدیر مجموعه مدارس حضرت مهدی (عج) مشهد با محوریت افزایش همکاری‌های فرهنگی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، نشست مشترک حجج اسلام انصاری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان و نظافت یزدی مدیر مدارس حضرت مهدی (عج) مشهد با موضوع تقویت تعامل فرهنگی دو مجموعه برگزار شد.
   حجت‌الاسلام انصاری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در این نشست با اشاره به خدمات فرهنگی مرکز گفت: یکی از اهداف مهم مرکز خدمات ارائه خدمات فرهنگی به خانواده طلاب و ارتقای سطح فرهنگی خانواده ایشان است، چراکه خانواده نقشی اساسی در استحکام و قوام فرهنگی جامعه دارد.
   وی با تشریح برخی از خدمات فرهنگی مرکز خدمات از جمله برگزاری کارگاه‌های مشاوره خانواده ویژه زوج‌های جوان طلبه و اردوهای دانش‌آموزی و مسابقات و جشنواره‌های ورزشی و نیز تجلیل از ممتازین تحصیلی افزود: در سال 99 بیش از 5200 نفر از همسر و فرزندان طلاب در مقاطع مختلف ابتدایی، متوسطه، حوزه و دانشگاه، ممتاز تحصیلی بوده‌اند و تجلیل از ممتازین باعث ایجاد انگیزه مضاعف بین فرزندان و والدین‌ آن‌ها شده به‌طوری‌که هر سال تعداد این افراد ممتاز اضافه می‌شود.
   در ادامه این جلسه، حجت الاسلام نظافت مدیر مدارس علمیه حضرت مهدی (عج) مشهد نیز ضمن تقدیر از خدمات فرهنگی انجام شده توسط مرکز، تجلیل از همسران طلاب به جهت نقش تربیتی مادر در برنامه‌های فرهنگی وِیژه خانواده‌های طلاب را خواستار شد.
   وی با بیان اینکه برنامه‌های ورزشی باید به اخلاق و تربیت متصل شود و نقش مربی در این زمینه بسیار مهم است، گفت: با برنامه‌ریزی و اجرای طرح استعدادیابی فرزندان طلاب و شناسایی این استعدادها در زمینه‌های مختلف می‌توان از آنها بهره برد.
   حجت الاسلام نظافت در پایان به ضرورت تبیین جایگاه روحانیت و هویت بخشی خانواده طلاب و نقش مرکز خدمات در این زمینه پرداخت و با اشاره به ظرفیت‌های مدارس حضرت مهدی (عج) گفت: تمام ظرفیت‌های مدارس حضرت مهدی (عج) و طلاب جهادی این مدرسه آماده همکاری با مرکز خدمات در حوزه‌های فرهنگی هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.