مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری دوره مجازی آموزش «طب سنتی» در خراسان رضوی

   کد: 26486
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
   مشهد/ دومین جلسه از دوره مجازی «آموزش سلامت» با موضوع طب سنتی به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات برگزار شد.
   برگزاری دوره مجازی آموزش «طب سنتی» در خراسان رضوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، دومین جلسه از دوره مجازی «آموزش سلامت» با موضوع طب سنتی به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات برگزار شد.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: این دوره به صورت رایگان و با هدف ارتقای سطح آگاهی طلاب در حوزه سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها با حضور 300 نفر از طلاب و خانواده‌های ایشان و ارائه دکتر غلام پور متخصص طب سنتی و مکمل و استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.
   شایان ذکر است، تشریح مباحث اصول حفظ‌الصحه و سته ضروریه در مورد آب‌وهوا و خوراک، بیان اصول تغذیه بر اساس مزاج، تشریح تسهیل‌کننده‌های غذا و پرسش و پاسخ از محورهای این دوره بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.