مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات حوزه و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیون در دفاع مقدس

   کد: 26495
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیون در دفاع مقدس به‌منظور ارتقای فرهنگ عمومی و نهادینه‌سازی ارزش‌های اسلامی در جامعه روحانیون تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیون در دفاع مقدس با حضور در مرکز خدمات با حجت الاسلام و المسلمین میر محمدی رئیس این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.
   در این نشست مرکز خدمات و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیون در دفاع مقدس به منظور ارتقای فرهنگ عمومی و نهادینه سازی ارزش‌های اسلامی در جامعه روحانیون تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   تکریم و تجلیل از طلاب رزمنده؛ جمع‌آوری اسناد و ثبت و ضبط آثار هنری، شفاهی و مکتوب مرتبط با نقش روحانیت در عرصه‌های مقاومت، ایثار، جهاد، شهادت و انقلاب اسلامی؛ حمایت از مؤسسات مردم نهاد حوزوی مبلغ جهاد و مقاومت؛ همکاری در طراحی و برپایی همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و تعمیق برنامه‌های فرهنگی – تربیتی و برگزاری نشست‌های علمی با موضوع نقش روحانیت در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت اسلامی، از جمله بندهای این تفاهم‌نامه هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.